Hakkımızda

Oluklu mukavva sektöründe 1984 yılından beri faaliyet gösteren şirketimiz, kurulduğu tarihten bugüne, kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen üretim politikasından taviz vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız; mobilya, gıda, tekstil, beyaz eşya, çelik eşya ve daha birçok öncü sektörde faaliyet gösteren müşterilerimize zamanında ve kaliteli hizmet sağlamak için sürekli yeni yatırımlar yapmaktadır. Aynı zamanda sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, hem ürün hem de hizmet noktasında bir “marka” olmayı başarmıştır.

Firmamız bünyesinde, normal kutu, mukavva levha, teleskopik, kalıp kesim kutular, ondüle, ağırlıkta mobilya sektöründe kullanılan demonte kutu çeşitleri ve işletmenizin ihtiyacı olan her türlü özel tasarım kutuları, istenilen gramajlarda üretebilmekteyiz. Ayrıca termin noktasında müşterilerimizin hassasiyetlerine oldukça önem veren firmamız, tam zamanında üretim yaparak adeta “müşterilerimizin bünyesinde bir departman” olarak çalışmaktayız.Geniş araç filomuz sayesinde, kayseri içerisindeki sevkiyatı kendi bünyemizde yaparak, nakliye sırasında oluşabilecek hasar ve gecikmeler olmadan, müşterilerimize ürünleri teslim etmekteyiz.

Müşteri temsilcilerimiz, müşterilerimizle yakından ilgilenmektedir. Bir firma presibi olarak, sadece satış yapmakla kalmayıp, satış sonrası memnuniyeti üst seviyede tutmak için çalışmaktayız. Bizimle çalışan firmaların, müşteri temsilcilerimizi sadece satış elemanı olarak değil, “ambalajda ürün ve hizmet danışmanı” olarak görmelerini istemekteyiz.

Üçyıldız kutu olarak sadece ürün üretmekle kalmıyoruz, aynı zamanda hizmet üretiyoruz. Çünkü biliyoruz ki, günümüz şartlarında müşterileri memnun eden ürünü temin edebilmek değil, istenilen kalitede, ödediği paranın karşılığını alan, satın alma sonrası sorun yaşamayacağı ve zamanında ürün temin edebilmektir.

Üçyıldız Kutu