Pizza Kutusu

Pizza Kutusu

Pizza Kutusu Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Farklı ölçü ve modellerde tercih edebileceğiniz aynı zamanda sizleri özgünleştiren ve diğer pizza markalarından ayıran pizza markanızın reklamını yapabileceğiniz, paket serviste ve restoranda ki müşterilerinize kullanım kolaylığı sağlayan pizza kutuları üretmekteyiz.

Pizza kutusu genellikle E dalga oluklu mukavvadan üretilmekle beraber müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda C dalga, B dalga olarak üretimi de mümkündür.

Gıda sektöründe kullanılan kutularda en önemli unsur kâğıt çeşididir. Pizza kutusunda kullanılacak kâğıt çeşidinin ısıya, yağa yüksek mukavemet göstermesi gerekmektedir. Bu sebeple Kraft, Testliner, Beyaz Testliner, NSSC ve Fluting kâğıt çeşitlerini üretimimizde tercih etmekteyiz.

Firmanızın bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ebatlama, baskı tasarımı ve istenilen kalite çeşidine uygun olarak üretilen pizza kutularınızı isteğe bağlı olarak şrinkleme yapılarak sevkiyata hazır hale getirerek sürecin tamamını yönetmekteyiz. Bu özveri sonucunda ise kullanımınıza uygun orijinal tasarımlara sahip üretim yapmaktayız.

Pizza Kutusu Çeşitleri

  • Standart Pizza Kutusu
  • Baskılı Pizza Kutusu
  • Özel Tasarım Pizza Kutusu

 

Pizza Kutusu Fiyatları

Pizza kutusu fiyatı belirlenirken kutunun ölçüsü, baskılı olup olmaması, kutuda kullanılan malzeme kalitesi, toptan kutu adedi fiyat belirleyen başlıca unsurlardır.

Diğer Ürünler