Stant Kutuları

Stant Kutu

Stant Kutusu Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Perakende satış sektöründe ürünlerin sunumu ve görselliğini artırmak amacıyla kullanılan display kutu çeşididir. Stant kutular genellikle kozmetik, gıda vb. ürünlerde tercih sebebidir. Süpermarket, mağaza, fuar, sergi gibi ortamlarda rahatlıkla ürün sergileyebileceğiniz karton kutudur.

Oluklu Mukavva Stant Kutusu Üretimi

Oluklu mukavva stant kutu üretimi yapılırken profesyonel pazarlama ekibimizin sizler için ürününüze uygun aldığı siparişler doğrultusunda markanızın kimliğini en iyisi şekilde yansıtan ürünler özenle üretilir.

İlk olarak üretilen oluklu mukavva levha sonraki işlem olarak modern baskı ve kesim makinalarımızda istenilen ebat ve kalitede işlenerek ambalajlaması yapılacak ürüne en uygun hale getirilmektedir. A box kutu şeklinde üretilen stant kutular taşımada pratiklik sunarak ürünün sergileneceği alanda kolay kurulum ile stant haline getirilmektedir.

Stant Kutu Çeşitleri

  • Masa Üstü Stant Kutusu
  • Havuz Tipi Stant Kutusu
  • Ayaklı Stant Kutusu

 

Stant Kutu Fiyatları

Stant kutusu fiyatı belirlenirken kutunun ölçüsü, baskılı olup olmaması, kutuda kullanılan malzeme kalitesi, toptan kutu adedi fiyat belirleyen başlıca unsurlardır.

Diğer Ürünler